PÁD STROMŮ, STOŽÁRŮ NEBO JINÝCH VĚCÍ

Co se rozumí pod tímto pojmem

Typickým příkladem je:

  • pád stromu, například stářím, nebo třeba jen větve stromu.
  • pád stožárů vlivem špatného technického stavu
  • jinými věcmi se myslí třeba pád meteoritů

Zprávy

Pád stromu poškodil vozidlo

Jednotka byla vyslána na spadlý strom, který zasahoval do komunikace. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že padající strom zasáhl projíždějící vozidlo a způsobil mu škodu. Popadané větve zasahovaly až do druhého jízdního pruhu. Jelikož došlo ke škodě, jednotka vyčkala na příjezd dopravní policie, která nejprve vše zdokumentovala, následně jednotka za pomoci motorové pily strom rozřezala a jeho zbytky uklidila z komunikace, poté se vrátila zpět na základnu.

Popadané stromy na Brněnsku

Brněnské strážníky zaměstnal v noci na pondělí silný vítr. O velkém štěstí mohl mluvit řidič suzuki zaparkovaného v Králově Poli. Strom, který se vlivem větru rozlomil, totiž probodl čelní sklo a zabořil se přímo do sedadla za volantem.

Silný vítr a pády stromů na Pardubicku

Varování meteorologů se naplnilo. Přes Pardubický kraj se v úterý ve večerních hodinách přehnala silná bouřka, která způsobila převážně pády stromů. Strom spadl na jedoucí auto, v něm cestovali manželé

Pád stromu na rodinný dům

Ve Velkém Ježově na Táborsku spadl v pátek krátce před 19. hodinou strom na střechu rodinného domu. Nikdo se nezranil, strom ale poničil podkroví domu. Profesionální hasiči z Tábora společně se členy dobrovolné jednotky z Mladé Vožice strom rozřezali a střechu zakryli.

0